6 יתרונות משמעותיים לקבלת ליווי רכישת נדל"ן בארה"ב

רכישה של נדל"ן בארה"ב כרוכה בהוצאת ממון רב, לכן יש לבחון לעומק כל עסקה אשר מוצעת ומכמה היבטים, כדי לוודא שמדובר בעסקה כשרה ואפשר לבצע אותה.

החשיבות הרבה של ליווי רכישת נדל"ן בארה"ב

בשנים האחרונות חלק ממשקיעי הנדל"ן מעדיפים לרכוש נכסים מעבר לים ולא בישראל. יש לכך כמה סיבות והעיקריות שבהן נובעות מהעובדה שקיים מיסוי גבוה על נכסי נדל"ן בישראל וקיים חשש שבקרוב המיסוי יהיה גבוה יותר כמו עקב החשש מהטלת מיסוי על דירה שלישית.

הישראלים בעלי הממון, מקבלים הרבה מאד הצעות לרכישת נכסים בארה"ב. דירות בבנייני מגורים, בתים, מולטי פמילי, מבנים של דיור מוגן, קרקעות ועוד. ההיצע הרב מקשה על בחירת הנכס האחד שיהיה אכן השקעה כדאית.

הדבר החשוב הוא לוודא שאכן קיים בעלים לנכס ולא מדובר בעסקה מסוכנת, אשר בה המשקיע ישים את כספו על קרן הצבי.

בדיקה מקיפה של נכסי נדל"ן בארה"ב המוצעים למכירה

עו"ד אלעד בן חי כמה שנים בפלורידה ולכן הוא מכיר את דרכי ההתנהלות של חברות המקרקעין המציעות כמה אופציות של נכסים. לקוח אשר מעוניין ברכישת נכס זה או אחר, מעביר לו את מלוא המידע הקיים ברשותו, כדי לבדוק זאת באופן רוחבי.

בשלב הראשון מומחי המשרד בודקים בלשכת המקרקעין במדינה זו את נכונותם של הפרטים, שהאדם הספציפי הוא אכן הבעלים של הנכס, שאין לו שעבוד, רישום זכויות או הערת אזהרה על הנכס. אם קיימת משכנתא מבררים מה גובהה.

בנוסף לכך בוחנים את מצב התחזוקה של הנכס ואת מחירי הנדל"ן שבהם נמכרו נכסים דומים או זהים בסביבת מגורים זו. אם מדובר בסביבת מגורים איכותית ומובילה, שיש בה דרישה להשכרת נכסים, כך שהמשקיע יוכל להשכיר אותה לאחר הרכישה.

מסקנות מבדיקת נתוני הנכס

בעקבות המידע הרב, ממליץ עו"ד אלעד בן (עורך דין צוואות) ללקוח אם כדאי לו לרכוש את הנכס או לא ומהו המחיר המקסימלי שיש לשלם עבורו, בהתאם לממוצע התשלומים ששולמו בגין נכסים דומים.

אם ההחלטה של הלקוח היא חיובית, עורך הדין מכין חוזה לרכישת הנכס ומחתים עליו את כל הצדדים. החוזה כולל את העלויות, לוח התשלומים, התחייבות לסגירת המשכנתא באמצעות התשלום הראשון שמעביר הלקוח וסעיפים רבים נוספים.

השכרת הנכס בסיוע של חברת ניהול איכותית

עורך הדין בוחן גם כמה אופציות של חברות ניהול אשר תוכלנה לחתום על חוזה עם הבעלים החדשים של הנכס, כדי שיטפלו בהשכרת הנכס ללקוחות ראויים, יטפלו בכל מה שקשור להחתמת הלקוחות על החוזה, העברת התמורה ללקוח בישראל, ביצוע פעולות תחזוקה או שיפוץ.

ייעוץ וליווי מקצועי על ידי עורך דין מומחה

עורך הדין מלווה את הלקוח מתחילתו של התהליך ועד סופו. לאורך כל הדרך הוא מייעץ לו ומעניק את מלוא ההכוונה המקצועית, כדי שיבצע עסקה מוצלחת וכך יגדיל את הונו.


אולי יעניין אותך עורך דין אפוטרופסות

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *